8-11-2017 Assemblea General

Ara que ja hem engegat el nou curs i ja tenim les extraescolars en marxa, és el moment de fer la reunió d’inici de curs que, com ja sabeu, aquest any té especial importància perquè és el moment de renovar la JUNTA de l’AMPA:

– presidència
– vicepresidència (opcional)
– secretaria
– tresoreria

Agraïm profundament a totes les famílies i a l’escola el suport i la confiança que ens heu fet arribar aquests darrers cursos que portem al capdavant de l’AMPA. Ha sigut una feina molt reconfortant i enriquidora. Un repte que hem assumit amb molta il·lusió i moltes ganes. I, ara volem deixar pas a un nou equip que pugui continuar treballant, contribuint-hi d’una forma diferent de fer i de pensar amb un objectiu, fer del TARRA la nostra escola.

Us animem a participar, viure i veure el TARRA, la nostra escola!!!

Com ja sabeu, hi ha moltes activitats que realitzen els vostres fills i filles que formen part de la seva educació i que depenen exclusivament de la gestió de l’AMPA.

Així doncs, és especialment important que hi hagi un equip de pares disposats a continuar-les gestionant:

– EXTRAESCOLARS
– MENJADOR
– SOL.LICITUD DE SUBVENCIONS
– COL.LABORACIÓ AMB L’ESCOLA EN DIVERSES ACTIVITATS
– FESTES I ACTIVITATS DE CARNAVAL, SANT JORDI i FI DE CURS, entre d’altres.
– DINAMITZACIÒ DE LA BIBLIOTECA
– SOCIALITZACIÓ DE LLIBRES (SORELL)
– PARTICIPACIÓ EN EL CONSELL ESCOLAR DEL CENTRE, CONSELL ESCOLAR MUNICIPAL I PLENARIS D’AMPA
– WEB DE L’AMPA

Volem que sapigueu que estarem al vostre costat per recorçal-vos en tot el que pugueu necessitar.

Malauradament, en cas que no apareguin persones per formar la nova JUNTA es dissoldrà amb totes les conseqüències que comporta. Pensem que cal renovar-la i donar-li una nova empenta, la teva empemta!!!!

Si teniu qualsevol consulta o dubte contacteu amb nosaltres.

Per parlar de tot això, ens cal la vostra presencia!!!

Us esperem el proper dia 8 de novembre a les 16:45 hores al Menjador del TARRA amb les vostres candidatures!!!

Hi haurà servei d’acollida pels nens i nenes que ho necessitin.

RECORDEU, JUNTS SEMPRE SUMEM i ENTRE TOTS HO PODEM ACONSEGUIR!!!!

You may also like...

Leave a Reply